Pozycjonowanie lokalne

Pozwól klientom w Twojej okolicy znaleźć Twoją firmę.

Zyskaj status lidera w regionie

Mapa Google

Założymy lub zoptymalizujemy Twoją wizytówkę w panelu Google Moja Firma. Zyskasz dzięki temu dodatkowy ruch z wyszukiwarki Google Maps.

Przejrzyste zasady

Umowa współpracy jest dla Ciebie bezpieczna, otrzymujesz comiesięczne raporty i w każdej chwili możesz skontaktować się z opiekunem Twojego projektu.

Pozycjonowanie lokalne przeznaczone jest dla firm, które działają wyłącznie na terenie danego miasta/powiatu/województwa. Dobierając słowa kluczowe do pozycjonowania kładziemy nacisk na frazy związane z określonym zakresem terytorialnym. Mogą to być na przykład takie słowa jak „drukarnia Bydgoszcz”, „firma cateringowa Toruń” czy „Hotel Włocławek”.  Pozycjonowanie lokalne zwykle jest tańszym rozwiązaniem aniżeli pozycjonowanie ogólnopolskie ze względu na mniejszą konkurencję.

W strategii rozwoju promowanej firmy uwzględniamy również założenie lub optymalizację wizytówki w Mapach Google, ponieważ w przypadku wyszukiwań lokalnych jest to stały i bardzo ważny element przynoszący wartościowy ruch na stronę.

Pozycjonowanie lokalne od strony technicznej jest bardzo podobne do pozycjonowania szerokiego. Nadal istotna jest systematyczna optymalizacja strony WWW, strategia jej rozbudowy oraz pozyskiwanie ruchu z wartościowych i zaufanych źródeł. Coraz większe znaczenie ma również użyteczność serwisu i zachowania potencjalnych klientów odwiedzających witrynę.

Pozycjonowanie regionalne oferujemy dla wszystkich województw w Polsce.  Aktualnie specjalną ofertę promocyjną kierujemy do firm mających siedzibę w następujących miastach:

  • Bydgoszcz
  • Toruń
  • Włocławek
  • Inowrocław
  • Grudziądz.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia informacji o promocyjnych pakietach.

 

Dlaczego my?

Skuteczne pozycjonowanie lokalne wymaga wieloletniego doświadczenia pozycjonera oraz całego zespołu. Należy ocenić potencjał strony oraz wykonać rzetelną analizę konkurencji. Bez indywidualnego podejścia trudno w szybkim czasie osiągnąć cel biznesowy. Grupa MDB zapewnia, że powierzony nam projekt zostanie potraktowany w pełni profesjonalnie. Gwarantujemy zaangażowanie całego zespołu specjalistów. Posiadamy na koncie projekty lokalne, w których kilkukrotnie poprawiliśmy ilość odwiedzin, co przełożyło się na zauważalny wzrost sprzedaży naszego Partnera. Poza doświadczeniem i profesjonalizmem oferujemy również przyjazną atmosferę w zakresie kontaktu. Dla nas nie ma złych pytań, chętnie dzielimy się naszą wiedzą.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl