biuro@grupamdb.pl     Telefon: 570 531 213

Efekty naszej pracy

Z nami odniesiesz sukces

Sprawdź jak pracujemy na konkretnych przykładach

Rabatio.com

Sprawdź jakie efekty osiągnęliśmy dla portalu Rabatio.com

Budowa ruchu od podstaw

W ciągu niespełna 3 lat osiągnęliśmy ruch na poziomie powyżej 400,000 wejść organicznych miesięcznie. Portal jest obecnie liderem w swojej branży. Pierwsze pozytywne efekty naszej pracy zauważalne były po 3 miesiącach od podpisania umowy.

Odbojnica.pl

Sprawdź jakie efekty osiągnęliśmy dla marki Odbojnica.pl

Budowa strony i ruchu od zera

W ciągu 3 lat pomogliśmy klientowi stać się liderem w zakresie produkcji odbojnic stalowych. Obecnie firma wykonuje projekty dla największych firm budowlanych w kraju. Pierwsze efekty przyszły już w pierwszym miesiącu po podpisaniu umowy, gdy zgłaszały się pierwsze firmy budowlane po odboje stalowe.

Wiatex.pl

Sprawdź jakie efekty osiągnęliśmy dla marki Wiatex.pl

Budowa strony i ruchu od zera

W ciągu 2 lat pozycjonowania osiągnęliśmy poziom kilku tysięcy wejść organicznych z wyszukiwarki Google i szybki rozwój marki Wiatex. Obecnie po 3 latach współpracy klient jest jednym z liderów w produkcji wiat garażowych oraz poszerza swój asortyment o produkty ogrodowe.

Bgtechnology.com.pl

Sprawdź jakie efekty osiągnęliśmy dla strony Bgtechnology.com.pl

Lider w gięciu rur stalowych i produkcji stelaży

W ciągu niespełna 3 lat klient osiągnął status lidera w dziedzinie gięcia rur oraz czołowego producenta metalowych stelaży mebli. Droga na szczyt prowadziła przez pozycje w Google. Już po 2-3 miesiącach pozycjonowania pojawiali się pierwsi klienci z Internetu. Obecnie nasz klient otrzymuje od 10-15 zapytań dziennie, co w tej branży może oznaczać ogromne przychody.

Autorafmar.pl

Sprawdź jakie efekty osiągnęliśmy dla lokalnego warsztatu samochodowego.

Nowa strona WWW i znaczny wzrost ruchu

W ciągu 2,5 roku pracy z klientem poprawiliśmy niemal wszystko: wygląd strony, UX, ruch, pozycje na najważniejsze frazy/usługi. A co najważniejsze warsztat zaczął zdobywać nowych klientów z Internetu.

Fabrykablasku99.pl

Sprawdź jakie efekty osiągnęliśmy dla studia detailingowego z Bydgoszczy.

Nowa strona WWW i przyrost ilości klientów

Na najważniejsze frazy branżowe w ciągu 3 miesięcy osiągnęliśmy top 10. Po roku współpracy 100% fraz znajdowało się w top 10, a większość z nich w top 3. Obecnie klient jest lokalnie jednym z liderów zakresie detailingu.

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy indywidualną strategię rozwoju dla Twojej firmy

    Zapraszamy

    Skuteczny rozwój Twojej firmy

    Od 15 lat optymalizujemy kampanie internetowe. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu oraz kampaniach Google Ads w wyszukiwarce Google. Stawiamy na osiąganie celów biznesowych Twojej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że tylko takie podejście daje szanse na wieloletnią, owocną współprace.