Facebook Ads

Skuteczna reklama na Facebook’u

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Projekt Reklamy

Tworzymy reklamy graficzne w oparciu o nasze doświadczenie i Twoje oczekiwania. Istnieje możliwość nadesłania gotowych reklam w odpowiednich formatach, które wykorzystamy w kampanii.

Skuteczne targetowanie

Facebook Ads daje możliwość bardzo precyzyjnego kierowania reklam. Opracowując strategię ustalimy grupę docelową, której będziemy wyświetlać Twoją reklamę.

Rzetelna analiza

Zmierzymy efekty kampanii i wyciągniemy odpowiednie wnioski. Przeanalizujemy zachowania użytkowników, którzy weszli na stronę poprzez Faebook Ads.

Facebook Ads to w tej chwili jedna z najskuteczniejszych metod pozyskania klienta. Obecność firm oraz prywatnych profili osób decyzyjnych na Facebook’u stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania swojej oferty. Algorytmy portalu umożliwiają bardzo precyzyjne kierowanie reklam skierowanych do takich użytkowników, jakich chcielibyśmy zainteresować swoją ofertą

Główne zalety Facebook Ads:

  • szeroki zasięg portalu
  • dotarcie do klientów z wybranej grupy docelowej
  • możliwość tworzenia akcji promocyjnych (sezonowych usług)
  • elastyczne zarządzanie budżetem reklamowym
  • relatywnie niski koszt
  • różne typy reklamy

Koszty reklamy Facebook Ads:

Reklama działa w oparciu o system PPC, a więc płatności za każde kliknięcie w reklamę. Oznacza to, że budżet reklamowy jest pomniejszany za każdym razem, gdy potencjalny klient kliknie w reklamę. Całkowity miesięczny koszt reklamy składa się z dwóch elementów:

  • Budżet reklamowy – miesięczna kwota do wydania na pozyskanie zaangażowania potencjalnego klienta
  • Stała opłata za obsługę – jest to miesięczny koszt optymalizacji kampanii Facebook Ads

 

Dlaczego warto zaufać doświadczonym specjalistom?

 

Skuteczność kampanii Facebook Ads zależy od wielu czynników. Ustawienie wysokiego budżetu dziennego i oczekiwanie na osiągnięcie celu biznesowego bez odpowiedniej optymalizacji reklam niewiele da. Potrzebna jest wiedza i duże doświadczenie w zakresie optymalizacji reklam na FB począwszy od konfiguracji kampanii a na analizie i wyciąganiu wniosków kończąc. Warto pamiętać, że samo uzyskanie wejść na stronę i wygenerowanie raportu nie jest żadnym problemem. Dobry specjalista potrafi jednak coś więcej – zinterpretować uzyskane dane i reagować na nie poprzez nowe wdrożenia.  Skontaktuj się z nami i powierz swój biznes we właściwe ręce.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl