Marketing Szeptany

Zadbaj o pozytywne opinie Twojej firmy

Dobry wizerunek to klucz do sukcesu

Monitoring opinii

Przeanalizujemy obecność Twojej marki w Internecie. Sprawdzimy co piszą o Tobie użytkownicy oraz ustalimy mierzalny cel.

Wysoka jakość

Wszystkie opinie dodawane są przez naszych copywriterów. Nie korzystamy z automatów do generowania opinii.

Dlaczego marketing szeptany jest tak ważny?

Rekomendacje są bardzo ważnym czynnikiem w procesie sprzedażowym. Pozytywne opinie o produkcie, usłudze czy całej firmie zdecydowanie zwiększają szansę na osiąganie celów biznesowych. Twoi klienci wolą korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, dlatego bardzo często przed wydaniem swoich pieniędzy sprawdzają opinie o danej firmie. Jeśli nie są one pozytywne powinieneś jak najszybciej zadbać o poprawę wizerunku. Internet jest dziś naturalnym miejscem do dzielenia się opiniami. Służą do tego fora dyskusyjne, grupy tematyczne na portalach społecznościowych czy blogi branżowe. Warto zatem stworzyć przemyślaną strategię marketingu szeptanego i wdrożyć skuteczne działania.

Zalety marketingu szeptanego

  •  Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Walka z nieuczciwą konkurencją publikującą negatywne komentarze
  • Lepsze poznanie potrzeb klientów
  • Poprawa komunikacji z dotychczasowymi oraz potencjalnymi klientami
  • Wsparcia dla pozycjonowania strony
  • Poprawienie sprzedaży

 

Jak pracujemy na Twój wizerunek?

Przede wszystkim nie wykonujemy działań spamerskich. Wszystkie posty są zamieszczane „ręcznie” przez naszego copywritera po uprzednim ustaleniu strategii. Komentarze o Twojej firmie mają wzbudzić zainteresowanie użytkowników i przekonać ich do Ciebie. Nie podejmujemy się niskiej jakości zleceń, w których chodzi o jak największą ilość zdobytych opinii. Wszelkie działania związane z Buzz Marketingiem wykonujemy w oparciu o zasadę wiarygodności. Komentarze, opinie czy posty nie kojarzą się użytkownikom z kryptoreklamą – nie są też nachalne.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl