O nas

Sprawdź jak pracujemy na Twój sukces

Nasz zespół

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów świadczących usługi z zakresu marketingu internetowego. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy projektach lokalnych oraz międzynarodowych. Zespół tworzą  specjaliści SEO/SEM, Webmasterzy, Programiści, Graficy oraz Analitycy. Zdobytą przez wiele lat wiedzę oraz pozyskane doświadczenie wykorzystujemy z powodzeniem w codziennej pracy przy Państwa projektach. Tworzymy zgraną grupę, która lubi to co robi i jest nastawiona na permanentny rozwój.

Misja Grupy MDB

MDB to w rozwinięciu Marketing dla Biznesu. Taki właśnie jest nasz cel od samego początku. Świadcząc wysokiej jakości usługi marketingu internetowego chcemy wpływać na rozwój firm, które zdecydują się na współpracę z nami. Wzrost sprzedaży, większa rozpoznawalność marki, zwiększenie ilości zapytań ofertowych – to wszystko jest naszym priorytetem. Pozycjonowanie, reklamy AdWords czy kampanie na portalach społecznościowych to tylko usługi, które mają pomóc w osiągnięciu przez Państwa prawdziwych celów biznesowych.

Nasze podejście do współpracy

Od samego początku istnienia Grupy MDB jesteśmy nastawieni na owocną współpracę z naszymi partnerami. Każdy projekt traktujemy poważnie i podchodzimy indywidualnie do jego realizacji. Jeden specjalista w naszej firmie odpowiada maksymalnie za 8-10 projektów, dzięki czemu ma czas na skuteczne działania marketingowe. Nie sprzedajemy masowo usług, nastawiamy się na partnerskie relacje i doskonale wiemy co w danej chwili dzieje się z realizowanym projektem.

Przejrzyste zasady

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to wiara we własne umiejętności oraz jasne zasady współpracy. Nie musimy podpisywać wielomiesięcznych umów, które trudno jest wypowiedzieć. Oferujemy od początku umowę na czas nieokreślony z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia i ciężko pracujemy na zaufanie. Znamy wielu zadowolonych klientów, którzy rozwinęli swój biznes dzięki wieloletniej współpracy z nami.

Opinie o nas

Polecam każdemu komu zależy na partnerskim podejściu do współpracy. Grupa MDB w prace angażuje się jakby pozycjonowała własną firmę

Patryk Sowiński

Manager
Rabatio.com

Moją stronę pozycjonuje Grupa MDB , w szerokim zakresie łącznie z AdWordsem i marketingiem szeptanym. Współpracą nasza układa się rewelacyjnie, bardzo dobry kontakt, pełny profesjonalizm w zakresie powierzonych zadań, i co najważniejsze wyniki.

Krzysztof Ziemczyk

Właściciel
Fyoung.pl

Widoczność w Google przekłada się na duże zainteresowanie ze strony naszych klientów, dzięki czemu możemy rieustannie się rozwijać. Po nawiązaniu współpracy z niniejszą fimą od kilku lat jesteśmy liderem na lokalnym rynku.

Łukasz Szymański

Właściciel
Naprawabydgoszcz.pl

Współpracujemy w zakresie pozycjonowania oraz innych działań promocyjnych w Internecie od kilku lat. W tym czasie udało się zwiększyć ruch na naszych portalach internetowych oraz zwiększyć widoczność w Social Media.

Maciej Wojtczak

Właściciel
Przechowaj.pl

570 531 213

biuro@grupamdb.pl