Pakiet kompleksowy

Zdobądź ruch na stronę z wielu źródeł w Internecie

Zanim zamówisz ten pakiet przeczytaj poniższe informacje

Dla jakich firm jest ten pakiet?

Pakiet kompleksowy to idealna opcja dla firm, które pragną zróżnicować źródła ruchu na swoją stronę i nie uzależniać się od 1 kanału., Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w przypadku firm regionalnych, jak i działających na terenie całego kraju. Proponowany budżet umożliwia skuteczną promocję nawet w branżach o dużej konkurencyjności. Połączenie kilku usług w 1 pakiet sprawia, że koszt miesięczny jest dużo niższy aniżeli w przypadku zamówienia pojedynczych usług i wynosi 1999 zł.

Co obejmuje usługa?

Pakiet kompleksowy gwarantuje szeroki wachlarz działań. Usługa obejmuje profesjonalny audyt SEO, optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwarek oraz użytkowników, stworzenie lub optymalizację mapy Google, pozycjonowanie szerokie na nieograniczoną ilość fraz, 800 zł do wydania na kliknięcia AdWords, 150zł do wydania na kliknięcia w FB Ads, obsługę kampanii AdWords i FB Ads, 5 postów w ramach marketingu szeptanego oraz przejrzyste raporty wykonanej pracy oraz zdobytego ruchu na stronę. Za 1999 zł otrzymasz profesjonalną obsługę i kompleksowe działania e-marketingowe.

Co warto wiedzieć przed zakupem pakietu?

10-letnie doświadczenie w e-marketingu sprawia, że doskonale wiemy ile należy zainwestować, aby rozwinąć biznes. Pakiet kompleksowy jest dla firm, które chcą różnicować źródła ruchu i korzystać z kilku usług marketingowych jednocześnie. Doskonale sprawdza się w biznesie o zasięgu lokalnym, gdzie konkurencja jest bardzo wysoka. Skutecznie rozwija biznes również firmom działającym na terenie całego kraju w branżach o stosunkowo wysokiej konkurencyjności. Należy zaznaczyć, że nie jest to pakiet dla dużych firm, dla których dbałość o brand jest równie istotna co dbałość o pozyskiwanie leadów sprzedażowych.

Inne pakiety

Pakiet Podstawowy

Pakiet Standardowy

 

Dlaczego my?

O sukcesie Twojego biznesu decyduje kilka czynników. Jednym z nich jest dobrze dobrana strategia e-marketingowa.. Bez odpowiedniej wiedzy oraz dużego doświadczenia w marketingu internetowym trudno osiągnąć zamierzone cele biznesowe. Nasi specjaliści posiadają 10-letnią praktykę w tworzeniu i optymalizacji kampanii internetowych. Doskonale wiedzą, co jest potrzebne Twojemu biznesowi, aby wszedł na wyższy pułap. Ponadto za kontakt z Tobą odpowiedzialny będzie dedykowany menadżer projektu posiadający techniczną wiedzę i wiele lat praktyki w pozycjonowaniu, kampaniach AdWords oraz reklamach na FB. Zapraszamy do kontaktu.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl