Pakiet podstawowy

Gotowe rozwiązanie dla biznesu lokalnego

Zanim zamówisz ten pakiet przeczytaj poniższe informacje

Dla jakich firm jest ten pakiet?

Pakiet podstawowy został opracowany z myślą o firmach lokalnych, które chcą uzyskać status lidera w swoim regionie. Zwykle doradzamy to rozwiązanie w przypadku, gdy w danym regionie nie ma dużej konkurencji, dzięki czemu niewielkim nakładem środków można uzyskać bardzo dobry zwrot z inwestycji.

Co obejmuje usługa?

W ramach obsługi otrzymasz profesjonalny audyt SEO, optymalizację strony internetowej, założenie lub optymalizację mapy Google, systematyczne pozycjonowanie na frazy lokalne, 200zł do wydania na kliknięcia AdWords, obsługę kampanii reklamowej AdWords oraz profesjonalne raporty wejść na stronę, a także raporty wykonanej pracy. Za 499zł miesięcznie kompleksowo obsłużymy usługi zdobywania ruchu z wyszukiwarki Google.

Co warto wiedzieć przed zakupem pakietu?

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam szacować uśrednione koszty usługi. Zaproponowany budżet najczęściej wystarczy do promocji firmy o zasięgu regionalnym w dwóch przypadkach:

  • Firma z dużego miasta oferująca usługi/produkty o niewielkiej konkurencji
  • Firma z małego lub średniego miasta oferująca popularne usługi/produkty

Inne pakiety

Pakiet Standardowy

Pakiet Kompleksowy

 

Dlaczego my?

O sukcesie Twojego biznesu decyduje kilka czynników. Jednym z nich jest dobrze dobrana strategia e-marketingowa.. Bez odpowiedniej wiedzy oraz dużego doświadczenia w marketingu internetowym trudno osiągnąć zamierzone cele biznesowe. Nasi specjaliści posiadają 10-letnią praktykę w tworzeniu i optymalizacji kampanii internetowych. Doskonale wiedzą, co jest potrzebne Twojemu biznesowi, aby wszedł na wyższy pułap. Ponadto za kontakt z Tobą odpowiedzialny będzie dedykowany menadżer projektu posiadający techniczną wiedzę i wiele lat praktyki w pozycjonowaniu, kampaniach AdWords oraz reklamach na FB. Zapraszamy do kontaktu. .

570 531 213

biuro@grupamdb.pl