Pakiet standardowy

Najczęściej wybierany pakiet przez małe i średnie firmy z umiarkowaną konkurencją

Zanim zamówisz ten pakiet przeczytaj poniższe informacje

Dla jakich firm jest ten pakiet?

Pakiet standardowy powstał z myślą o małych i średnich firmach, które chcą jednocześnie korzystać z usług pozycjonowania w wynikach organicznych Google, jak i płatnych reklam w wyszukiwarce. Rozwiązanie to jest dedykowane dla firm zarówno regionalnych, jak i działających na terenie całego kraju, których konkurencja jest na średnim poziomie. Dzięki połączeniu 2 najbardziej popularnych usług e-marketingowych w 1 pakiet koszt całkowity jest stosunkowo niski i wynosi 999 zł miesięcznie.

Co obejmuje usługa?

W ramach pakietu wykonamy profesjonalny audyt SEO, optymalizację strony internetowej, założymy lub zoptymalizujemy Twoją mapę Google, będziemy pozycjonować Twój serwis na nieograniczoną ilość fraz (pozycjonowanie szerokie), wydamy 450zł na kliknięcia AdWords, obsłużymy kampanię AdWords oraz sporządzimy czytelne raporty ruchu, a także raporty wykonanej pracy. Za 999zł miesięcznie kompleksowo będziemy zdobywać ruch z wyszukiwarki Google.

Co warto wiedzieć przed zakupem pakietu?

Zdobyte doświadczenie w e-marketingu sprawia, że wiemy ile powinieneś wydać, aby odnieść sukces. Niniejszy pakiet najczęściej jest optymalny przy promocji firmy o zasięgu regionalnym lub ogólnopolskim, gdzie konkurencja jest na poziomie średnim.

Inne pakiety

Pakiet podstawowy

Pakiet Kompleksowy

 

Dlaczego my?

O sukcesie Twojego biznesu decyduje kilka czynników. Jednym z nich jest dobrze dobrana strategia e-marketingowa.. Bez odpowiedniej wiedzy oraz dużego doświadczenia w marketingu internetowym trudno osiągnąć zamierzone cele biznesowe. Nasi specjaliści posiadają 10-letnią praktykę w tworzeniu i optymalizacji kampanii internetowych. Doskonale wiedzą, co jest potrzebne Twojemu biznesowi, aby wszedł na wyższy pułap. Ponadto za kontakt z Tobą odpowiedzialny będzie dedykowany menadżer projektu posiadający techniczną wiedzę i wiele lat praktyki w pozycjonowaniu, kampaniach AdWords oraz reklamach na FB. Zapraszamy do kontaktu.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl