Pozycjonowanie stron

Naturalny sposób dotarcia do Twoich klientów.

 

Zwiększymy Twoją widoczność w Google

Szczegółowa analiza

Nasza oferta zawsze poprzedzona jest wcześniejszą analizą konkurencji oraz widoczności strony WWW.

Uczciwe podejście

Nie pozycjonujemy fraz nieopłacalnych dla Ciebie. Bazujemy na zaufaniu i gwarantujemy przejrzystą umowę.

Mierzenie efektów

Najważniejszym efektem pozycjonowania powinien być wartościowy ruch z wyszukiwarki, dlatego skrupulatnie go analizujemy.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl

Pozycjonowanie stron internetowych w Google to dla wielu firm główny kanał pozyskiwania klienta. Popularność tej metody wynika przede wszystkim z popularności wyszukiwarki, ale także z mody na poszukiwanie informacji o produktach i usługach właśnie w Google. Widoczność Twojej domeny po wpisaniu przez użytkownika słowa kluczowego idealnie pasującego do hasła z Twojej oferty przynosi wymierną korzyść w postaci bezpośredniego skorzystania z Twoich usług lub pozyskania zapytania ofertowego.

Pozycjonowanie to proces długotrwały. Wypracowanie zadowalających efektów zajmuje wiele miesięcy, jednak skuteczne SEO gwarantuje dużą ilość trafnych wejść na stronę WWW. Pozycjonowanie składa się z działań on-site oraz off-site. Pierwsze dotyczą optymalizacji strony internetowej i dopasowania jej kodu źródłowego do aktualnych wymagań algorytmów Google. Prace poza stroną polegają z kolei na wzmacnianiu zaufania domeny w oczach wyszukiwarki między innymi poprzez zdobywanie wartościowych linków prowadzących do domeny. Metody pracy pozycjonera, jego doświadczenie oraz czas jaki przeznaczy na dany projekt bardzo często decydują o sukcesie bądź jego braku.

Dlaczego warto skorzystać z usługi pozycjonowania strony

 • Pozyskanie nowych klientów – jest to zwykle główny cel pozycjonowania strony internetowej
 • Relatywnie niskie koszty – biorąc pod uwagę zyski wynikające ze skutecznego pozycjonowania ta forma promocji jest jedną z najtańszych
 • Duża trafność przekazu – strona internetowa wyświetla się tylko tym, którzy szukają informacji o ofercie. Budżet reklamowy nie jest marnowany.
 • Zaufanie do wyników naturalnych – potencjalni klienci preferują ten rodzaj poszukiwania usług. Nie jest to reklama narzucająca się.
 • Ciągła widoczność – w przeciwieństwie do innych form reklamy, w wynikach naturalnych widoczność jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 • Rozpoznawalność marki – widoczność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na słowa branżowe to również prestiż

Jak wygląda proces pozycjonowania w naszej firmie?

 • Przygotowanie oferty zawsze poprzedza analiza danej strony internetowej pod względem jej widoczności w Google, potencjału oraz konkurencji. Oceniamy skalę ryzyka i sens inwestowania w pozycjonowanie. Nie składamy ofert niemożliwych do zrealizowania.
 • W przypadku pozytywnej odpowiedzi z pkt. 1 nasz specjalista poznaje Państwa oczekiwania względem naszej pracy oraz ustala Państwa cel biznesowy (ankieta, rozmowa telefoniczna, spotkanie).
 • Jeśli jest taka możliwość preferujemy spotkanie w siedzibie klienta w celu poznania firmy i specyfiki jej pracy. Takie podejście charakteryzuje się najwyższą skutecznością dopasowania oferty i najniższym wskaźnikiem niepowodzenia współpracy.
 • Sporządzamy ofertę nastawioną na wzrost ruchu z wyników organicznych Google. Nie oferujemy pozycjonowania kilku fraz. Współczesne pozycjonowanie powinno przynosić ruch z kilkudziesięciu-kilkuset fraz.
 • Podpisujemy umowę na czas nieokreślony z zachowaniem 1-miesięcznego wypowiedzenia. Wierzymy w swoje umiejętności, dlatego nie wiążemy naszych klientów długoterminową umową na czas określony.
 • Przygotowujemy Audyt SEO, wprowadzamy zmiany optymalizacyjne do kodu źródłowego strony, zdobywamy wartościowe linki do Państwa domeny.
 • Analizujemy wyniki pozycjonowania w narzędziach Google Analytics oraz Google Search Console. Co miesiąc przygotowujemy raporty wykonanych prac, raporty dzienne pozycji dla wybranych fraz oraz raporty ruchu z uwzględnieniem różnych kanałów.
 • Doradzamy jakie prace warto wdrożyć na Państwa stronie WWW (jeśli takie są) w oparciu o aktualną wiedzę na temat wyszukiwarki Google.
 • Jesteśmy w kontakcie i na bieżąco omawiamy raporty oraz wzrost zainteresowania Państwa usługami przez potencjalnych klientów.
 • Wspólnie cieszymy się Państwa sukcesem.