Reklamy graficzne Google Ads

Skuteczna reklama na portalach branżowych

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Projekt Graficzny

Przygotujemy atrakcyjny zestaw reklam w odpowiednich formatach narzuconych przez sieć reklamową Google. Istnieje również możliwość nadesłania gotowych reklam. .

Precyzyjne kierowanie

Reklama banerowa dociera do użytkowników przeglądających branżowe portale. Nasi specjaliści zadbają o dokładne targetowanie przekazu reklamowego.

Większa rozpoznawalność

Jednym z głównych celów reklamy graficznej w sieci reklamowej Google jest wzrost rozpoznawalności marki. Dzięki skutecznej kampanii zadbamy o Twój wizerunek w sieci.

Kampania w sieci reklamowej Google jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych form reklamy nastawionych na poprawę wizerunku. Kreacja atrakcyjnych banerów daje szanse na zauważenie naszej reklamy przez użytkowników przeglądających różnego rodzaju portale. Jeśli dodamy do tego, że odbiorcami są osoby, które sami wybraliśmy na etapie targetowania przekazu reklamowego może się okazać, że GDN (Google Display Network) to świetny sposób promocji wśród potencjalnych klientów. Reklama graficzna umożliwia bardzo precyzyjne kierowanie reklam, co w praktyce oznacza docieranie do osób zainteresowanych daną tematyką. Jeśli na przykład prowadzisz firmę budowlaną to Twoje reklamy będą wyświetlały się na portalach poruszających tematykę budowlaną. Jeśli prowadzisz biznes lokalny, wyświetlimy reklamy tylko osobom z regionu. Sieć GDN jest bardzo szeroka i daje niemal nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dobór portali.

Główne korzyści wynikające z inwestycji w reklamę graficzną w sieci GDN:

  • Budowanie pozytywnego wizerunku
  • Docieranie do szerokiego grona odbiorców
  • Elastyczne zarządzanie budżetem
  • Płatność tylko za kliknięcie w reklamę
  • Zbudowanie potrzeby zakupowej

Reklama graficzna stanowi doskonałe uzupełnienie dla linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Posiada ponadto jedną istotną zaletę, której nie posiadają inne metody promocji. Daje możliwość wprowadzania nowych produktów na rynek, które jeszcze nie są znane. Promocja przykładowego robota wielofunkcyjnego, który dopiero został opatentowany nie jest możliwa poprzez pozycjonowanie i linki sponsorowane, bowiem nikt jeszcze tego nie szuka wpisując słowa kluczowe w pasku przeglądania Google. Reklama w sieci GDN tworzy potrzeby zakupowe potencjalnych klientów, dzięki czemu łatwiejsze jest wprowadzanie nowych produktów/usług.

Koszty kampanii w sieci GDN:

  • Stworzenie reklam graficznych przez zespół grafików – koszt jednorazowy
  • Stworzenie i bieżąca optymalizacja kampanii – koszt miesięczny

Dlaczego warto zaufać certyfikowanym specjalistom?

Skuteczność reklamy graficznej w sieci reklamowej Google zależy od kilku czynników. Źle dobrana strategia może spowodować, że budżet reklamowy zostanie przepalony. Potrzebna jest wiedza i duże doświadczenie w zakresie optymalizacji kampanii AdWords począwszy od konfiguracji kampanii, a na wyciąganiu wniosków kończąc. Warto pamiętać, że samo uzyskanie wejść na stronę i wygenerowanie raportu nie jest żadnym problemem. Dobry specjalista potrafi jednak coś więcej – zinterpretować uzyskane dane i reagować na nie poprzez nowe wdrożenia.  Skontaktuj się z nami i powierz swój biznes we właściwe ręce.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl