Remarketing

Przypomnij się użytkownikom, którzy odwiedzili Twoją stronę

Zadbamy o Twój wizerunek w internecie

Opracowanie strategii

W zależności od celu kampanii remarketingowej tworzymy strategię promocji oraz proponujemy optymalny budżet.

Kreacja graficzna

Remarketing to przede wszystkim zachęta do ponownego odwiedzenia danej witryny. Pomożemy Ci stworzyć zachęcające banery reklamowe w różnych formatach.

Optymalizacja kampanii

Systematycznie analizujemy ruch pozyskany dzięki remarketingowi, wyciągamy wnioski i wdrażamy nowe pomysły

Jak to działa?

Przeglądając ulubione strony internetowe z pewnością wyświetlają Ci się reklamy innych firm. Zauważasz, że banery pokazują się codziennie i poprzez odpowiedni przekaz nakłaniają Cię do powrotu na ich stronę WWW. Niekiedy są to informacje o nowej promocji w sklepie internetowym, a innym razem pokazuje się wręcz produkt, który w ostatnim czasie przeglądałeś w danym sklepie. Taki przekaz reklamowy powoduje, że albo ponownie wejdziesz w reklamowaną stronę internetową albo w Twoim umyśle pozostanie ślad. Tak działa remarketing.

Zalety remarketingu

  • Motywacja do powrotu na stronę poprzez wyświetlenie reklamy osobom, które odwiedziły Twój serwis (potencjalnym klientom)
  • Odzyskanie tzw. porzuconych koszyków w sklepie internetowym
  • Budowanie świadomości marki
    Niskie koszty kliknięcia w reklamę
  • Możliwość szybkiego informowania potencjalnych klientów o nowych promocjach lub produktach
  • Elastyczne zarządzanie budżetem reklamowym

 

Dlaczego warto zaufać certyfikowanym specjalistom?

Skuteczność remarketingu jest zależna od wielu czynników. Bez odpowiedniej optymalizacji kampanii budżet reklamowy może zostać przepalony. Potrzebna jest wiedza i duże doświadczenie w zakresie optymalizacji kampanii AdWords oraz właściwego wyciągania wniosków. Samo uzyskanie wejść na stronę i wygenerowanie raportu nie jest żadnym problemem. Dobry specjalista potrafi jednak coś więcej – zinterpretować uzyskane dane i reagować na nie poprzez nowe wdrożenia.  Skontaktuj się z nami i powierz swój biznes we właściwe ręce.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl