Tworzenie stron internetowych

Strony tworzone z myślą o skutecznej promocji w Internecie

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Responsywność

Tworzymy strony dopasowane do urządzeń mobilnych. W dzisiejszym świecie strona internetowa musi dobrze wyświetlać się na telefonach.

Funkcjonalność

Doskonale wiemy, że dla Twojego klienta liczy się funkcjonalność. Musi czuć się komfortowo podczas przeglądania oraz wiedzieć w co ma kliknąć.

Zgodność z SEO

Jako specjaliści od SEO doskonale wiemy jak przygotować stronę internetową, by w przyszłości uzyskać bardzo dobrą widoczność w Google.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla biznesu. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm, które dzięki widoczności w sieci chcą odnosić sukcesy. Strony projektujemy tak, aby nie tylko były schludne i przejrzyste, ale również gotowe do promowania. Oznacza to, że oferowane przez nas witryny są przygotowane do marketingu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to standard w branży, a wiele stron źle zaprojektowanych wymaga niemal natychmiast przeróbek w momencie wdrażania prac SEO.

Tworzymy tylko i wyłącznie strony oparte o system CMS, dzięki czemu właścicielowi łatwo jest edytować strony bez wiedzy programistycznej. W przypadku sklepów internetowych poza wdrożeniem e-sklepu oferujemy przygotowanie opisów produktów oraz kompleksową optymalizację strony pod wyszukiwarki.

 

Dlaczego my?

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do marketingu internetowego. Traktujemy Twoją stronę internetową jako narzędzie do zarabiania pieniędzy. Od samego początku doradzamy takie rozwiązania, które w przyszłości pozwolą Ci sprowadzić wartościowych użytkowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pozycjonowaniu stron doskonale wiemy jakie wdrożenia są dla Ciebie optymalne.  

570 531 213

biuro@grupamdb.pl