Tworzenie tekstów

Profesjonalne treści dla biznesu internetowego

Jak możemy Ci pomóc?

Doświadczenie

Nasi copywriterzy tworzą wartościowe teksty dla biznesu od wielu lat, dzięki czemu doskonale wczuwają się w potrzeby zleceniodawcy. Otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Terminowość

Dzięki dużemu doświadczeniu w pisaniu tekstów potrafimy ocenić czas realizacji zlecenia, dlatego przesyłamy teksty zgodnie z zamówionym harmonogramem.

Spójność

Nasi copywriterzy ściśle współpracują z pozycjonerami oraz specjalistami od płatnych kampanii. Powoduje to, że przekaz reklamowy jest spójny.

Wyjście do klienta z właściwą informacją to klucz do sukcesu w Internecie. Tworząc stronę internetową oraz wszelkie treści Content Marketingowe musisz pamiętać, że jakość tekstu pisanego ma ogromne znaczenie. Pomimo dochodzących do głosu filmów video oraz wszelkiego rodzaju grafik nadal tekst pisany ma największe znaczenie jeśli chodzi o rozwój biznesu. Tworzenie tekstów wymaga wiedzy na temat algorytmów wyszukiwarek. Dobry copywriter wie jakich słów użyć, aby tekst był wartościowy.

Oferujemy profesjonalne teksty do wykorzystania w Internecie. Są to m.in:

  • Teksty na strony WWW
  • Opisy produktów dla e-sklepów
  • Artykuły Sponsorowane
  • Teksty na Blogi
  • Treści pod SEO

 

 

Dlaczego my?

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym. Doskonale wiemy jak pisać teksty, aby były one czytelne dla odbiorców, ale także skuteczne dla algorytmów wyszukiwarek. Posiadamy copywriterów, dla których praca z tekstem to pasja życiowa. Nie podejmujemy się zleceń, których nie jesteśmy w stanie zrealizować, a zatem zamawiając u nas teksty możesz liczyć na terminowość.

570 531 213

biuro@grupamdb.pl